خانه / اخبار / برگزاری همایش دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای کشور

برگزاری همایش دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای کشور

اولین همایش دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای سراسر کشور به میزبانی کانون وکلای دادگستری البرز ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این همایش کانون وکلای البرز پذیرای اساتید برجسته حقوق، قضات عالی رتبه، هیات رییسه اتحادیه سراسری کانون‌های وکلا و روسا و دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای سراسر کشور خواهد بود.

این همایش یک رخداد با ارزش علمی و تجربی در حوزه انتظامی محسوب می‌شود. امید است این همایش نتایج و خروجی بسیار مطلوبی داشته باشد تا با بهره از این نتایج گامهای موثری در جهت اعتلای کانون‌های وکلا برداشته شود.

اولین همایش دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای سراسر کشور به میزبانی کانون وکلای دادگستری البرز 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود. به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این همایش کانون وکلای البرز پذیرای اساتید برجسته حقوق، قضات عالی رتبه، هیات رییسه اتحادیه سراسری کانون‌های وکلا و روسا و دادستان‌های انتظامی کانون‌های وکلای سراسر کشور خواهد بود. این همایش یک رخداد با ارزش علمی و تجربی در حوزه انتظامی محسوب می‌شود. امید است این همایش نتایج و خروجی بسیار مطلوبی داشته باشد تا با بهره از این نتایج گامهای موثری در جهت اعتلای کانون‌های…

بررسی کلی

0%

امتیازبندی این برای اولین بار

درباره

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

این مطالب را نیز ببینید!

زمان برگزاری اختبار شفاهی کارآموزان وکالت در اولین اختبار سال ۱۳۹۵

اطلاعیه ۱- زمان برگزاری اختبار شفاهی کارآموزان محترم وکالت شرکت کننده در ...

اعلام زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۶

رییس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ...

زمان برگزاری مصاحبه‌های علمی آزمون تصدی منصب قضا

برگزاری مصاحبه‌های علمی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا از اوایل سال ۱۳۹۵ ...